.

Sony WH-1000XM5 Black

Kód: 0252
Tip
2 hodnotenia
Značka: Sony
ZADARMOZADARMO
769 5 sony wh 1000xm5 black
€313,80 €259,34 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

bezdrôtové slúchadlá • výdrž až 38 hod • frekvencia 4 až 40 000 Hz • citlivosť 102 dB • uzavretá konštrukcia • 30 mm reproduktory • Bluetooth 5.2 • NFC • aktívne potlačenie okolitého hluku • dotykové ovládanie • mikrofón na hovory • Hi-Res Audio • 360 • LDAC • AAC • SBC • technológia DSEE Extreme • ochranné puzdro s káblom v balení

Detailné informácie

Garancia ceny
Garancia ceny
Špeciálne ponuky a nízke cenové záruky pre vybraných výrobcov.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 300 zákazníkov nás odporúča na základe overených recenzií.
Rýchle doručenie ZADARMO
Rýchle doručenie ZADARMO
Pri nákupe nad 300 € od nás máte dopravu zadarmo
Tovar skladom
Tovar skladom
Viac ako 500 položiek na sklade pripravených na odoslanie.

Podrobný popis

WH-1000XM5 sú bezdrôtové slúchadlá cez hlavu s najlepším aktívnym potlačením hluku na trhu. Slúchadlá sa pripájajú cez Bluetooth 5.2 a sú tiež vybavené NFC pre rýchlejšie spárovanie. Sony WH-1000XM5 majú 30 mm vnútorný reproduktor s karbónovou membránou a frekvenčnou odozvou 4 – 40 000 Hz. Slúchadlá podporujú zvuk vo vysokom rozlíšení Hi-Res Audio, priestorový zvuk 360 Reality Audio a taktiež umožňujú prenos dát vo formáte LDAC, AAC a SBC. Okrem toho sú vybavené technológiou DSEE Extreme, ktorá „dopočítava” komprimovanú hudbu z akéhokoľvek zdroja na kvalitu zvuku blízku vysokému rozlíšeniu, a to aj bezdrôtovo. V aplikácii Sony Headphones Connect klasicky nájdete široké možnosti nastavenia jednotlivých funkcií a ekvalizéra.

Srdcom WH-1000XM5 je inovovaný čip QN1 a nový čip Bluetooth. Slúchadlá je možné vďaka viacbodovému pripojeniu pripojiť k dvom Bluetooth zariadeniam súčasne. Nové slúchadlá Sony sú okrem toho vybavené 4 senzormi a novovyvinutým algoritmom pre ešte výkonnejšie ANC.

Aktívne potlačenie hluku je možné ďalej prispôsobiť v aplikácii Sony Headphones Connect. Okrem Adaptive Sound Control tu napríklad môžete zapnúť Personal NC Optimizer, pomocou ktorého prispôsobíte potlačovanie okolitého ruchu vašim ušiam. To oceníte, pokiaľ napríklad pravidelne nosíte okuliare. V momente, keď navyše pripojíte slúchadlá k telefónu, môžete aktivovať funkciu rozpoznania aktuálneho pohybu alebo lokácie a prepnúť predvolenú intenzitu ANC.

1

Najlepšie potlačenie okolitého hluku

Tieto slúchadlá sa môžu pochváliť tým momentálne najlepším potlačením okolitého hluku na trhu. Slúchadlá sú dohromady vybavené 8 mikrofónmi, vďaka čomu je okolitý zvuk zachytený ešte presnejšie. ANC oceníte v nespočetných situáciách, od pravidelného cestovania verejnou dopravou, ak sa potrebujete sústrediť napríklad pri práci v obľúbenej kaviarni alebo v prípade, že máte hlučných spolubývajúcich či susedov.

Prvotriedny zvuk bez drôtov

Zásluhou technológie LDAC dokážu slúchadlá prenášať až trikrát viac dát (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) oproti bežnému Bluetooth. To znamená, že kvalita bezdrôtového zvuku je blízka kvalite zvuku pomocou káblového pripojenia.

2

Najlepšia kvalita hovorov v histórii radu 1000X

Technológia Precise Voice Pickup využíva štyri mikrofóny a algoritmus redukcie šumu založený na umelej inteligencii, ktorý presne oddeľuje váš hlas. Novovyvinutá štruktúra na redukciu šumu vetra minimalizuje počas hovorov šum spôsobený vetrom. Vždy zreteľne budete počuť druhú stranu a druhá strana zreteľne počuje vás, nech už sa budete nachádzať kdekoľvek.

Viacbodové pripojenie

Slúchadlá je možné vďaka viacbodovému pripojeniu pripojiť k dvom Bluetooth zariadeniam súčasne.

2

Bezproblémové konverzácie s nasadenými slúchadlami vďaka funkcii Speak-to-Chat

WF-1000XM5 sú vybavené funkciou Speak-to-Chat, ktorá automaticky pozastaví hudbu, akonáhle s niekým prehovoríte. Pokiaľ slúchadlá nezaznamenajú váš hlas po dobu 15 sekúnd, budú predpokladať, že konverzácia skončila a hudba sa začne opäť prehrávať. Slúchadlá majú navyše aj dva snímače zrýchlenia, ktoré poznajú, či ich máte nasadené/nenasadené a podľa toho zastavia/spustia hudbu.

Skvelá výdrž batérie a neuveriteľne rýchle nabíjanie

Nové Sony slúchadlá WH-1000XM5 ponúkajú 30 hodín s podporou ANC a 38 hodín bez ANC. Slúchadlá sa nabíja štandardne cez USB-C kábel, pričom maximálna doba nabíjania je 3 hodiny. Pokiaľ sa vám potom uprostred dňa stane, že sa slúchadlá predsa len vybijú, funkcia Quick charge zaistí 3 hodiny počúvania po 3 minútach nabíjania na USB PD nabíjačke a 5 hodín počúvania po 10 minútach na klasickej nabíjačke.

product_5045999

Taká pohlcujúca. Taká skutočná.

Nechajte sa pohltiť zvukom, ktorý je okolo vás a je taký skutočný, ako keby ste boli na koncerte alebo v štúdiu. Vďaka technológii 360 Reality Audio nebola hudba nikdy taká skutočná. Tieto slúchadlá vám umožnia užiť si technológiu 360 Reality Audio.

Adaptive Sound Control

Slúchadlá sa postupom času naučia, kde ste doma, kde ste vonku a v závislosti od toho sa naučia automaticky zapínať potlačenie okolitého hluku podľa potreby. Vo verejnej doprave tak budete mať pokoj, zatiaľ čo keď vystúpite na rušnej križovatke, budete mať dokonalý prehľad o vašom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Typ slúchadiel: okolo ucha (circumaural)
Typ prenosu: bezdrôtový (Bluetooth), káblový
Typ pripojenia: Bluetooth, 3,5 mm jack
Typ nabíjania: USB-C
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách
Mikrofón: Ano
Prijatie hovoru: Ano
Dĺžka prívodného kábla: 1,20 m
Vhodné pre šport: Ne
ANC (Potlačenie okolitého ruchu): Ano
Kmitočtový rozsah od: 4 Hz
Kmitočtový rozsah do: 40000 Hz
Citlivosť: 102 dB
Impedancia: 16 ohm
True Wireless: Ne
Výdrž slúchadiel: 38,00 hod.
Odnímateľný kábel: Ano
Ďalšie vlastnosti: Hi-Res
Šírka výrobku: 26.0 cm
Výška výrobku: 7.5 cm
Hĺbka výrobku: 22.0 cm