.

O nás

Vitajte na stránkach Begadget.sk!

Nie sme na trhu žiadnymi nováčikmi, dobre vieme, čo chce náš potenciálny zákazník, a preto Begadget nie je len online katalóg tovaru.

Ideme s dobou, a preto náš zdroj teraz kombinuje trh a informačný portál, kde okrem najnovších informácií o novinkách nájdete kvalitné video recenzie, rady týkajúce sa nastavenia a používania zariadení, novinky, recenzie filmov, hier a ďalší zábavný obsah.

deal BeGadget - je kvalitná služba a individuálny prístup k každému zákazníkovi

Nejde nám o rýchly zisk, a preto výsledkom našej práce sú stovky spokojných zákazníkov, ktorí nás odporúčajú svojim priateľom a blízkym. Robíme všetko pre to, aby značka BeGadget bola spojená so slovami "spoľahlivosť" a "kvalita".

Starostlivo vyberáme produkty, ktoré ponúkame našim zákazníkom. Na výkladných skrinách našeho trhoviska nájdete len tie najlepšie a najaktuálnejšie zariadenia a príslušenstvo rôznych výrobcov.

Všetky objednávky sú doručované kuriérskou službou v čo najkratšom možnom čase po celej krajine.

gadget BeGadget - je internetový obchod s obrovským výberom

V našom katalógu nájdete veľké množstvo príslušenstva od najznámejších značiek z rôznych obchodov. To znamená, že nemusíte strácať čas rozmýšľaním, kde kúpiť ochrannú fóliu alebo puzdro pre váš gadget. Stačí urobiť objednávku na webe Begadget.sk.

Snažíme sa uspokojiť zákazníka a neustále rozširujeme sortiment, získaváme nových partnerov. Takže ak náhodou nenájdete požadovaný produkt alebo máte na mysli zaujímavé gadgety, neváhajte nás kontaktovať na info@begadget.sk.

top (1)BeGadget - je trhovisko s demokratickými cenami

Nehádžeme sa za okamžitým ziskom a zodpovedne pristupujeme k výberu partnerov, preto sú ceny na stránke veľmi demokratické. Nepoužívame rôzne triky, ktoré používajú naši konkurenti, neuvádzame na trh tovar pochybnej kvality a nenútime zákazníkov kupovať drahé služby a príslušenstvo. Ceny, za ktoré sa tovar predáva, nám umožňujú ponúknuť vám oficiálne a kvalitné produkty, za ktoré ručíme zárukou a naším menom.

Nehnáme se za okamžitým ziskem a odpovědně přistupujeme k výběru partnerů, takže ceny na webu jsou velmi demokratické. Nepoužíváme různé triky, které používají naši konkurenti, neuvádíme na trh zboží pochybné kvality a nenutíme zákazníky kupovat drahé služby a příslušenství. Ceny, za které se zboží prodává, nám umožňují nabídnout vám oficiální a kvalitní produkty, za které ručíme zárukou a naším jménem. 

 

Akékoľvek kopírovanie, šírenie alebo iné použitie materiálov z webu begadget.sk bez predchádzajúceho súhlasu držiteľa autorských práv tohto webu je zakázané!