.

Dodanie a platba

Doprava

Red Packeta

Osobný odber Zásilkovna

Zásilkovna je sieť výdajných miest, ktorá zaisťuje výdaj tovaru na pobočkách po celej Českej republike. Obvyklá doba pre doručenie balíčka na výdajné miesto je 1 – 3 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnutie balíčka je limitované váhou 5kg, rozmery produktu a výškou dobierky 2000 EUR. Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 3 EURSeznam všech poboček včetně adres a pracovní doby najdete zde.

PPL_CZ_logo (1)

Doručenie tovaru společností PPL

Spoločnosť PPL Vám doručí balíček nasledujúci pracovný deň od expedície. V deň doručenia balíčku obdržíte e-mail a SMS správu, ktorá obsahuje aj kontakt na vodiča spoločnosti PPL. V prípade potreby je možné dohodnúť iný termín doručenia v pracovné dni. Spoločnosť PPL disponuje regionálnymi depy, vďaka ktorým sa zásielky dostanú včas na ktorékoľvek miesto v Slovenske republike. Cena doručenie na dodaciu adresu je 6 EUR.

PPL_CZ_logo_parcelshop

Osobný odber PPL ParcelShop

PPL ParcelShop je najširšia a zároveň najrýchlejšie sa rozširujúci sieťou výdajných a podejních miest v Slovenske republike. Táto sieť je určená všetkým, ktorí sa nechcú viazať na určitý čas doručenia. PPL ParcelShop môžete navštíviť kedykoľvek v otváracích hodinách vrátane víkendov. Cena doručenia a výdajné miesto dodaciu adresu je 6 EURNajděte si svůj nejbližší ParcelShop na mapě.

Za tovar zaplatíte až po prevzatí od nášho zmluvného dopravcu (PPL), príp. hotovosti alebo kartou pri prevzatí výrobku na výdajnom mieste Zásilkovna, PPL ParclelShop kedy na základe dokladu o zaplatení uhradíte cenu tovaru. K tovaru samozrejme dostanete emailom faktúru.