.

DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery) fpv dron

Kód: 0265
Novinka Tip
Značka: DJI
€989 €824,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

DJI Avata 2 prináša pohlcujúci adrenalínový zážitok FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Zážitok môžete vylepšiť spárovaním Avata 2 s novými okuliarmi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3. Combo verzia s troma batériami.

Detailné informácie

Garancia ceny
Garancia ceny
Špeciálne ponuky a nízke cenové záruky pre vybraných výrobcov.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 300 zákazníkov nás odporúča na základe overených recenzií.
Rýchle doručenie ZADARMO
Rýchle doručenie ZADARMO
Pri nákupe nad 300 € od nás máte dopravu zadarmo
Tovar skladom
Tovar skladom
Viac ako 500 položiek na sklade pripravených na odoslanie.

Podrobný popis

DJI Avata 2 prináša pohlcujúci adrenalínový zážitok FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Zážitok môžete vylepšiť spárovaním Avata 2 s novými okuliarmi DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3. V porovnaní s DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery) obsahuje táto sada navyše jeden Two-Way Charging Hub, dve batérie a jednu tašku cez rameno, takže ponúka komplexnejšie vybavenie, ktoré vám umožní dlhšie preskúmavanie okolia.

Hlavné vlastnosti produktu:

 • Pohlcujúci zážitok z letu
 • Intuitívne ovládanie pohybu 
 • Detailné zábery vo veľmi vysokom rozlíšení 4K
 • Jednoduchá letecká akrobacia `
 • Integrované ochranné oblúky
 • Bezproblémový POV obsah

 427604

Vizionársky prevrat s DJI Goggles 3

DJI Goggles 3 teraz disponujú funkciou Real View PiP (Picture-In-Picture). Môžete sledovať okolie bez toho, aby ste si museli okuliare zložiť, a tým získate väčšiu bezpečnosť a zároveň lepší zážitok z letu. Vďaka Micro-OLED displeju s vysokým rozlíšením a prenosu s veľmi nízkou latenciou môžete bezproblémovo preskúmavať okolie.

427607

Precíťte každý let s DJI RC Motion 3

S DJI RC Motion 3 môžete bez námahy vykonávať náročnú leteckú akrobaciu. Aj noví používatelia môžu teraz jednoducho vykonávať drifty a ďalšie úchvatné manévre. Jediným stlačením tlačidla môžete stúpať, klesať a otáčať sa a robiť tak úžasné letecké zábery. Snímanie pôsobivých FPV záberov s DJI RC Motion 3 a Avata 2 je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

 • Pretočenie jedným stlačením: 360° predný/zadný premet, ktorý dodá vašim záberom nové prvky.
 • Klonenie jedným stlačením: Otočte sa o 360° doľava/doprava a urobte každý záber jedinečný.
 • Drift o 180° jedným stlačením: Pri vysokej rýchlosti bočného driftu sa otočí o 180 ° okolo objektov a rýchlo sa vzdiali, čím sa dosiahnu dramatické vizuálne efekty.

product_6230401

Pokročilé manévre

S novým diaľkovým ovládačom DJI FPV Remote Controller 3 v manuálnom režime môžete obratne preletieť stiesnenými priestormi a ukázať svoje letecké zručnosti a odvážnu kreativitu. DJI FPV Remote Controller 3 ponúka okrem režimov Normal a Sport aj režim Manual, ktorý je vhodnejší pre pokročilých užívateľov na precvičovanie a osvojovanie si zložitejších zručností. Tento ovládač sa predáva samostatne.

427608

Detailné zábery vo veľmi vysokom rozlíšení 4K

Vytvorte úchvatné vizuálne efekty vďaka 155 ° FOV kamere Avata 2 a jej schopnosti rýchleho priblíženia a oddialenia sa od objektov. Aj začiatočníci sa môžu rýchlo naučiť vytvárať akrobatické zábery a tiež zhotovovať rýchlo sa pohybujúce dynamické zábery v nízkych výškach, ktoré iné drony nedokážu. Vylepšite svoj výhľad a zvýšte letový zážitok z letov v nízkych výškach a vysokých rýchlostiach. Avata 2 ponúka možnosti ultraširokého, širokého a normalného FOV. 

427606

4K / 60 fps HDR a 1/1,3-palcový obrazový senzor

Vylepšený 1/1,3 palcový obrazový senzor rozširuje zachytený dynamický rozsah a efektívnejšie si poradí aj s horšími svetelnými podmienkami, takže umožňuje zhotovovať vynikajúce zábery pri každom lete. [4] 4K / 60 fps HDR modelu Avata 2 dokáže zachytiť všetky úžasné okamihy rýchleho letu. Zachyťte bohaté detaily vo svetlách a tieňoch a rozšírte možnosti postprodukcie s využitím úprav farieb v 10bitový D-Log M. Pre presnejšie vyladenie videa si môžete v okuliaroch nastaviť úroveň ostrosti a redukcie šumu. Avata 2 je vybavený najnovším stabilizačným algoritmom RockSteady a umožňuje zhotovovať plynulé a stabilné zábery aj pri rýchlych letoch alebo za veterného počasia. HorizonSteady zvládne horizontálne otáčanie až o 360 ° a zaistí, že urobené zábery zostanú fixované na horizonte, aj keď sa dron prudko otočí alebo výrazne vychýli. 

427605

Komplexná bezpečnosť

Vďaka vylepšenej konštrukcii integrovaných ochranných oblúkov je Avata 2 ľahšia a obratnejšia, čo uľahčuje pohyb v stiesnených priestoroch. Uvoľnením plynovej páčky na RC Motion 3 alebo stlačením tlačidla zámku sa dron zastaví, čo umožňuje hravo zvládnuť neočakávané situácie. Okrem toho sa pri vybití batérie dronu alebo v prípade straty signálu spustí funkcia automatického návratu do východiskového bodu (RTH), ktorá zvyšuje úroveň bezpečnosti.

product_6230403

Pokročilé určovanie polohy pomocou nových senzorov

Nové binokulárne senzory typu rybie oko umožňujú určovanie polohy pomocou kamery smerom dole a dozadu počas letov v nízkych výškach a vo vnútri budov, čo zvyšuje stabilitu a bezpečnosť letu. Režime Turtle umožňuje to, že sa automaticky môže Avata 2 prevrátiť späť do vzletovej polohy, keď je hore nohami a je zapnutý režim Turtle, čo umožňuje rýchly návrat do letu.

427603

Dlhší let umožňuje preskúmanie väčšieho priestoru

Avata 2 disponuje maximálnou dobou letu 23 minút a podporuje PD rýchlo nabíjanie, takže ho môžete veľmi rýchlo dobiť. Nový DJI Avata 2 Two-Way Charging Hub je vybavený funkciou akumulácie energie, ktorá umožňuje preniesť zostávajúcu energiu z viacerých batérií do tej s najvyššou úrovňou nabitia,  čím získate v potrebných situáciách "batériu navyše".

product_6230404

Obsah balenia:

 • 1x DJI Avata 2
 • 1x DJI RC Motion 3
 • 1x DJI RC Motion 3 Lanyard
 • 1x DJI Goggles 3
 • 1x DJI Goggles 3 Foam Padding
 • 1x DJI Goggles 3 Additional Forehead Pad
 • 1x DJI Goggles 3 -2.0D Corrective Lenses (Pair)
 • 1x USB-C OTG Cable
 • 1x DJI Avata 2 Intelligent Flight Battery
 • 1x DJI Avata 2 Propellers (Pair)
 • 8x DJI Avata 2 Propeller Screw
 • 1x Screwdriver
 • 1x DJI Avata 2 Gimbal Protector
 • 1x Type-C to Type-C PD Cable
 • 1x DJI Avata 2 Two-Way Charging Hub
 • 1x DJI Sling Bag

Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.2 kg
Odporúčaná kategória: profesionál
Max. rozlíšenie videa: 4K (3840 × 2160)
Hodnota fps: 60
Rozlíšenie fotoaparátu: 12,00 Mpx
Maximálna dĺžka letu: 23,00 min.
Dosah vysielača: 10000,00 m
Ovládanie pomocou aplikácie: nie
Ovládanie pomocou ovládača: áno
Ovládanie gestami: nie
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
GPS: Áno
Návrat domov: áno
Antikolízne senzory: Nie
Stabilizátor obrazu: jednoosý stabilizovaný záves
Automatické zastavenie vrtúľ: áno
Krízový režim: áno
Maximálna rýchlosť: 97 m/s
Zorné pole: 155°
Interná pamäť: 46 GB
Záznam letu na: micro SD karta, interná pamäť
Špecifické funkcie: DJI Goggles 3 + 3× DJI Avata 2 Intelligent Flight Battery v balení
Hmotnosť: 377 g
FPV systém: Áno
Šírka výrobku: 18.5 cm
Výška výrobku: 6.4 cm
Hĺbka výrobku: 21.2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: